Германия загуби от Израел в баскетболния турнир в Австрия
Националният отбор на Германия по баскетбол за мъже загуби от Израел с 82:96 точки в последния си мач от четиристранния турнир в Австрия.
Бундестимът е съперник на България в предстоящите европейски квалификациите, а техен треньор е Светислав Пешич. Така Германия остана на второ място в класирането след Израел.
На трето място е Австрия, а на последно - Португалия.
В първите си два мача от турнира Германия победи Португалия със 79:77 (38:33) точки и Австрия с 98:81 (53:42) точки, съобщи Гонг.