Павел Дацюк донесе успеха на "червените крила" с гол в края на продължението.

Чикаго водеше с 2:0 след първия период с голове на Дейв Боланд и Патрик Шарп, но не успя да удържи аванса си и допусна четвърта поредна загуба.

Детройт намали до края на първата третина след попадение на Валтери Филпула, а Дениъл Клиъри изравни пет минути преди края на редовното време. Хенрик Зетерберг асистира и за двете попадения на Детройт в редовното време.

Отава надигра Филаделфия с 6:4 в друга среща от НХЛ тази нощ. Филип Куба реализира решителното попадение за 5:4 минута преди края, а в последните секунди Ник Фолиньо оформи крайното 6:4.

Кори Пери вкара четвъртия си хеттрик в НХЛ за победата на Анахайм над Кълъмбъс със 7:4 в сблъсък на отборите с най-лош баланс в лигата. Теему Селане добави два гола, а по веднъж за успеха на Анахайм се разписаха Саку Койву и Андрю Коляно, предаде БТА.