Отборът на Левски стигна до труден успех с 1:0 при визитата си на новака Верея в Стара Загора в среща от 18-ия кръг на Първа лига. Единственото попадение на „Трейс Арена” падна в 68-ата минута, а негов автор бе Антонио Аниете. Испанският нападател на „сините” се разписа след подаване на Роман Прохазка. Словакът центрира отлично към Аниете, който от с глава от близка дистанция реализира победното попадение за своя тим. Иначе домакините играха едно полувреме с човек по-малко, след като в края напървата част капитанът на старозагорци Елиаш Да Силва получи втори жълт, респективно червен картон и напусна принудително терена. Днешната победа бе втора поред за играчите на Елин Топузаков, които продължават да заемат втората позиция в класирането, но вече с 40 точки. Верея пък остава на седмото място с 22 пункта. /БГНЕС