Двубоят едва ли ще се запомни с нещо, като през повечето време на терена властваше скуката.

Дяков и Андонов опитаха далечни удари в първия четвърт час, но и в двата случая топката минаваше близо до вратата на каварненци. Най-чистото положение в мача дойде в 33-ата минута. Венци Христов се озова сам на 4-5 метра пред вратата на Калиакра, но направи по-трудното и нацели гредата. Новото попълнение на "акулите" все пак успя да се реваншира малко след почивката. Той се разписа с глава отблизо след хубаво центриране на Дяков от корнер.

След това попадение темпото на игра спадна още повече, като не се виждаше как гостите може да стигнат до изравняване. Играчите на Димитър Димитров пък сякаш бяха доволни от минималната си преднина, която в крайна сметка се задържа до края, предаде ТопСпорт.