Даниел Младенов превъзмогна трагичната загуба на баща си и ден по-късно излезе на терена, вкара и гол, но за негово съжаление Етър загуби.

"Болярите" отстъпиха с 1:2 в гостуването си на Ботев (Враца) и продължават без успех в първенството.

Великотърновският тим заема предпоследната позиция с 5 равенства и две поражения, а всичко за тях започна перфектно.

Страхотна първа част, в която Дани Младенов вкара гол.

Бързоногото крило направи няколко пропуска, но в 21-ата минута не сбърка след страхотен пас на Ковачев.

Младенов вдигна ръце и поглед към небето, а всичките му съотборници се събраха до него, подкрепяйки го в емоционалния момент.

Голът бе седми за него от началото на първенството, което го поставя начело в класацията на реализаторите.

Етър имаше тотално превъзходство през първите 45 минути и спокойно можеше да реши срещата, но направи доста пропуски.

Второто полувреме обаче изцяло принадлежеше на домакините от Враца, което стигнаха до обрат и се поздравиха с успеха.

Валери Домовчийски заслужено изравни в 67-ата минута след пас на Генов.

Етър обаче можеше отново да излезе напред, но Ковачев от чиста позиция уцели гредата.

Това се оказа фатално, защото няколко минути по-късно съдията отсъди дузпа в полза на Ботев.

Удар на Петър Атанасов срещна ръката на Александър Дюлгеров. Тя обаче бе прилепена до тялото, което предизвика спорове, но решението бе взето.

Зад топката застана Домовчийски, който с втория си гол в мача донесе победата на Ботев.