Новата ера в миланския гранд Интер започна по много добър за феновете начин.

В първия официален мач на наставника Антонио Конте и звездното попълнение в атака Ромелу Лукаку, "нерадзурите" отнесоха гостуващия новак Лече с 4:0 в Серия "А".

Бившият нападател на Манчестър Юнайтед отбеляза гол и непрестанно тормозеше отбраната на съперника, който играе за първи път в елита от 2012-а.

Не е новина, че Мауро Икарди отново бе изваден от групата на тима, макар че бившата деветка на отбора отказа оферти и остана на "Сан Сиро".

Снимка: Getty Images/Guliver Photos

Пропуските в "синьо-черно" бяха много, но резултатът бе открит в 21-та минута, когато хърватският национал Марсело Брозович стреля фантастично от границата на наказателното поле.

Само три минути по-късно падна още един красив гол. Стефано Сенси, който дойде от Сасуоло, преодоля трима защитници и би в десния ъгъл на Габриел за 2:0.

След час игра дойде и моментът на Лукаку. Белгиецът направи лесна добавка след удар на Лаутаро Мартинес, който бе спасен от вратаря.

В 76-та минута резервата Диего Фариас от гостите бе изгонен само 15 минути, след като влезе в игра заради груб фаул срещу Николо Барела.

В 84-та минута гол вкара и Антонио Кандрева с феноменален шут отдалеч, който ще помни дълго.

Така Интер освен всичко поведе и във временното класиране след първия кръг. В следващия уикенд гостува на Каляри, а Лече приема Верона.