Тимът на Лудогорец претърпя второ поражение в третата си контрола на турска земя.

Родният първенец загуби с 0:2 от шампиона на Румъния и лидер през настоящия сезон - Клуж.

Попаденията за румънците дойдоха след много сериозни грешки в отбраната на родния тим.

Първата бе на вратаря Хорхе Броун, който получи шанс за изява, въпреки че се очаква да е трети избор под рамките на вратата след Пламен Илиев и Ренан.

Аржентинецът излезе неразчетено след корнер в 16-ата минута, от което се възползва Адам Ланг.

Три минути преди края на мача, румънецът Драгош Григоре, който играеше първи мач от 8 месеца насам, подари топката на сънародника си Джодрже Ганеа, който удвои.

Лудогорец от своя страна имаше няколко чисти положения за гол, но ги пропусна.

Добрата новина за разградчани е, че клубът постигна договорка с пловдивския Ботев и вместо през лятото, халфът Серкан Юсеин ще се присъедини към тима още сега.