Треньорът на Лудогорец Павел Върба е категоричен, че отборът му ще изглежда различно утре срещу Антверп, спрямо видяното при 1:1 срещу Царско село в първенството миналия уикенд.

Срещата - първа от програмата на груповата фаза на Лига Европа за българския шампион, е от 22 часа в Разград.

"Мачът от последния кръг не беше добър - каза чешкият специалист. - Разбира се, съставът ще бъде коренно различен. Имахме и играчи, които играха за националните си тимове, някои футболисти имаха тежка програма, беше резонно да получат почивка в предишния мач. Утре обаче ще бъдат на линия.

Мисля, че рядко в групите на Шампионската лига или Лига Европа може да бъдете спокойни, особено преди първия мач.

Винаги има напрежение, особено преди първия мач. Психически сме готови за този мач.

Първият резултат е много важен и ще бъде важен за всички останали срещи. За нас е много важно, че сме домакини."

Капитанът и лидер Козмин Моци допълни:

"Отборът се чувства добре. Беше малко тежко след последния мач от първенството. Трябва да го забравим. Както и треньорът каза, важното е как ще стартираме в груповата фаза и да спечелим първия мач.

Запознахме се с играта на Антверп. Те са добър отбор и трябва да сме концентрирани през всичките 90 минути на двубоя.

Не знам дали групата е по-силна от предишни години. Всички отбори са добри. Всеки знае как играе Тотнъм. Антверп също практикува добър футбол. ЛАСК Линц бе елиминиран през миналия сезон от Манчестър Юнайтед. Няма слаб отбор в нашата група".