Шведската звезда Златан Ибрахимович продължава със страхотното си представяне в САЩ.

Той вкара три гола при победата на неговия "Лос Анджелис Галакси" над "Орландо Сити" с 4:3.

И трите попадение на шведа паднаха през втората част, като бяха в рамките на 23 минути.

През първата част той асистира на Джовани Дос Сантос за първия гол за "Галакси".

36-годишният нападател прави истински фурор в САЩ, като има 15 гола в 17 мача.

Треньорът му Сиги Шмид го засипа със суперлативи след двубоя. Той заяви, че американската лига не е виждала толкова здрав физически нападател и сравни стила му с този на огромния Шакил О`Нийл в баскетбола.