Английският шампион Манчестър Сити много наивно пропиля два гола аванс при гостуването на ЦСКА (Москва) и стигна само до точка след 2:2 в Група Е на Шампионска лига. Георги Миланов игра цял мач за „армейците” пред празните трибуни на „Арена Химки”, а Сити взе комфортен аванс с голове на Агуеро и Милнър през първата част. „Гражданите” обаче спряха да играят след почивката и бяха наказани от резервата Думбия и спорна дузпа, която Натхо превърна в изравнителен гол. Така Манчестър Сити е изправен пред угрозата за поредна година да не излезе от групата си в Шампионска лига. Отборът на Пелегрини има едва две точки от първите три мача, а ЦСКА взе първа точка в групата. Байерн има 6, а Рома – 4, преди първия мач между двата отбора на „Олимпико” от 21:45 тази вечер. Първата част на празния „Арена Химки” започна равностойно с бързи атаки по земя и към двете врати. Мангала изчисти с глава в краката на Муса, който стреля малко над напречната греда.