С гол в последните секунди Аталанта победи Милан с 2:1 в мач от предпоследния кръг на Серия А. Франко Бриенца вкара зрелищен гол с прецизен удар от 30 метра в шестата минута на добавеното време и донесе трите точки за Аталанта. Поражението остави Милан на осмо място в 54 точки и шансовете на тима за участие в евротурнирите вече са по-скоро илюзорни. Милан поведе в резултата след автогол на Джанпаоло Белини в 51-а минута, но Херман Денис изравни за домакините от дузпа в 68-а минута, отсъдена за фаул на Кевин Констант срещу Карлос Кармона. Малко след това фенове на Аталанта хвърлиха банани по Констант и бяха предупредени от диктора на стадиона, като при повторна подобна проява мачът щеше да бъде прекратен.