Старши треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне разкри по време на шампионската обиколка на отбора стратегията за успеха на „дюшекчиите“. „Ако вярваме и работим, ще успеем“, сподели аржентинският специалист пред феновете на отбора. „Искам да благодаря изключително много на моите футболисти. Ако не бяха те, този успех нямаше да бъде възможен“, добави треньорът на Атлетико. „Благодаря и на шефовете на клуба, които помогнаха отборът да бъде единен и силен“, продължи специалистът. „Този успех не е само една титла. Това е много важно нещо. Ако вярваме и работим, ще успеем всички заедно“, завърши Диего Симеоне.