Александър Станков заяви, че си тръгва с високо вдигната глава от Локомотив (Пловдив). Треньорът беше днес на “Лаута“, за да се сбогува с футболисти и служители на клубния стадион. Станков така и не успя да се срещне с Константин Динев. Бизнесменът беше очакван напразно от треньори и играчи, които искаха да научат бъдещето на Локо (Пд). То остава обвито в мъгла, а Станков ще бъде последван от голяма част от основните футболисти.