Националният ни отбор по футбол отново ни накара да се срамуваме от него. „Лъвовете“ пак бяха котенца, а това 1:1 с джуджето Канада притеснява сериозно, нищо че резултатът е в контролна среща. И приятелските мачове трупат коефициент, който те праща в по-горна ура при жребия. Явно обаче момчетата на Любослав Пенев не го разбират и се излагат като кифладжии по австрийски селца и паланки.