Дуейн Уейд беше най-полезен с 27 точки, а Джеймс добави 22 точки, 9 борби и 7 асистенции. Глен Дейвис вкара 20 точки за гостите в първия си мач от 30 януари, когато получи фрактура на левия крак.

Аарон Афало и Виктор Оладипо пропуснаха в последните 5 секунди преди края, а Орландо падна за пети пореден път като гост. Афало завърши с 18 точки, а Оладипо вкара 17. Крис Пол вкара победната точка от фаул 2,5 секунди преди края, а Лос Анджелис Клипърс се наложи над гостуващия Сакраменто със 103:102.

Пол завърши с 22 точки и 9 асистенции, а домакините наваксаха пасив от 20 точки при 20:40 в началото на втората четвърт, за да се върнат еднолично на върха на Тихоокеанската дивизия. Рекордната серия на Пол от 13 поредни мача с поне 10 точки и 10 асистeнции от началото на сезона завърши.

ДеАндре Джонсън добави 17 точки и 12 борби за успеха, а Блейк Грифин се отличи с 16 точки и 10 борби. ДаМаркъс Къзинс беше най-добър за гостите с 23 точки и 19 борби, но пропусна стрелба в последната секунда ЛаМаркъс Олдридж завърши с 30 точки и внушителните 21 борби при успеха на Портлънд със 113:101 над домакина Голдън Стейт.

Уесли Матюс допринесе с 23 точки за гостите, които записаха десета последователна победа. Клей Томпсън също вкара 30 точки за Голдън Стейт, който обаче падна за трети път поред.

Баскетболистите на Сан Антонио вкара рекордните си за сезона 16 тройки за разгромното 126:96 над гостуващия Кливлънд. Даниъл Грийн беше най-резултатен при десетата поредна победа на отбора със 17 точки, а Тони Паркър добави 12 точки и 7 асистенции. Сан Антонио има само една загуба в 13 мача и дели първото място в лигата с Индиана, който се наложи над гостуващия Филаделфия със 106:98 в друг мач от кръга.

Рой Хибърт се отличи с 27 точки, 13 борби и 6 блокирани удара, а домакините продължиха най-добрия старт на сезон в клубната си история. Майкъл Картър-Уилямс направи силен мач за Филаделфия с 29 точки, 6 борби и 7 откраднати топки, но това не беше достатъчно. Джон Уол наниза 31 точки, а Марцин Гортат завърши с 16 точки и 17 борби при успеха на Вашингтон над гостуващия Ню Йорк Никс с 98:89.

Денвър записа пета поредна домакинска победа след драматично 102:100 над Далас. Тексасците имаха аванс от 100:98, но не успяха да вкарах кош в последните 2 минути на мача, което се оказа решаващо и те прекъснаха серия от четири поредни победи. Ранди Фой, който завърши със 17 точки, вкара решаваща тройка 1:11 минута преди сирената, предаде БТА.

За домакините най-полезни бяха Тай Лоусън с 20 точки и Кенет Фарийд с 18 точки и 14 борби. Германецът Дирк Новицки завърши с 27 точки и 9 борби за гостите, но пропусна да изравни с последния изстрел в мача 1,8 секунди преди края.