Шампионът Ювентус продължи стопроцентовият си актив от началото на сезона и записа шести пореден успех.

"Бианконерите" победиха тима на Болоня с 2:0, като и двете попадения паднаха в самото начало на срещата.

Резултатът бе открит в 11-ата минута, когато топката се удари в гърба на Дибала и попадна на волето на Матуиди. Ударът на френския национал бе блокиран, но Дибала довкара с атрактивен ножичен удар.

Само пет минути по-късно Дибала центрира към Кристиано Роналдо, португалецът свали топката към Матуиди, който с мощен удар от малък удар удвои.

До края на мача шампионът изцяло контролираше събитията на терена, като не допускаше опасности пред вратата си.

Играчите на Юве сякаш гледаха да спестят сили за предстоящото им дерби с Наполи в събота.