Манчестър Юнайтед продължи със страхотното си представяне в предсезонните контроли.

"Чрвените дяволи" победиха Тотнъм с 2:1 в английското дерби играно пред пълните трибуни в Шанхай, Китай.

Успехът бе четвърти пореден за момчетата на Оле Гунар Солскяр, които все още нямат загуба по време на турнето си в Азия и Австралия.

Резултатът бе открит с попадение на Антони Марсиал в 21-ата минута.

Французинът получи страхотен пас от Перейра и от малък ъгъл прати топката във вратата, като сериозна вина носи и стражът на Тотнъм Пауло Гадзанига.

"Шпорите" успяха да изравнят доста щастливо през втората част.

След поредица от неточни и комични отигравания, Лукас Моура отправи слаб удар, който рикошира и влезе във вратата.

"Червените дяволи" обаче стигнаха до успеха в 80-ата минута, напълно заслужено с оглед на показаното.

Автор на гола бе Анхел Гомес, който направи чудесно двойно подаване с Хуан Мата и отново от малък ъгъл прониза вратата на Тотнъм.