Милан направи втора поредна грешна стъпка в италианската Серия "А" и завърши 0:0 при гостуването си на Торино в 32-ия кръг.

Резултатът е идентичен с мача от предишния кръг срещу Болоня, но все пак "росонерите" остават на първото място в таблицата с актив от 68 точки. Преследвачите Интер и Наполи са с по 66, но "нерадзурите" са с изигран мач по-малко.

ВИЖТЕ ВИДЕО ОТ ДВУБОЯ ТУК >>>

Днес Торино игра много стабилно в защита и не позволи да се повтори мача от миналия сезон на този стадион, когато Милан разгрoми съперника си със 7:0.

Сега "биковете" дори бяха по-близо до успеха от двата отбора, като направиха два сериозни пропуска. Единият бе неточен удар на Самуеле Ричи в 33-ата минута, а другият в 50-ата, когато Майк Маниан направи супер спасяване след удар на Мергим Войвода.

Милан също имаше своите шансове, но се затрудняваше да измисли нещо по-интересно в предни позиции. През първото полвуреме силен удар на Давиде Калабрия бе спасен, а същото се случи и с шут на Сандро Тонали в 74-ата минута. В края имаше по-сериозен натиск, но защитата на Торо се справи.

Така "биковете" вече имат 39 точки и се намират на 11-ата позиция в класирането.