Кризата на „Лаута“ продъл­жава да се задълбочава. Ръко­водството на Локо Пловдив все още не е наясно дали отбо­рът ще стартира новия се­зон. За капак на всичко пък вче­ра бившите треньори Алек­сандър Станков и Жикица Та­севски заведоха иск срещу клу­ба. Двамата си търсят общо 31 хил. лева от смърфовете. Те вече са изпратили нотари­ални покани към черно-бели­те.