Поне трима от футболистите, играли за Локо (Пд) през последния сезон, са готови да останат и да се борят за честта на клуба. Все още договорите си с „черно-белите“ не са скъсали любимецът на феновете Станислав Маламов, Дани Кики и Георги Коруджиев. „Не знам въобкакво точно се случва с клуба. Имам варианти да разтрогна и да подпиша с друг отбор, но предпочитам да изчакам още малко, за да видим какво ще се случи.