Собственикът на Локомотив Пловдив Константин Динев обяви, че е готов да се раздели с акциите на клуба, но само при условие, че се появи сериозен кандидат, какъвто на този етап липсва.Коко Динев излезе с обръщение към привържениците на Локомотив Пловдив и “черно- бялата“ футболна общественост в България и извън пределите на страната.“Обръщам се към всички, на които радостта, болката и животът е Локомотив Пловдив.