Едва 32 секунди бяха нужни на новата сръбска футболна звезда Душан Влахович, за да покаже своите качества на ниво Шампионска лига.

Новото звездно попълнение на Ювентус дебютира на най-високото ниво в клубния футбол и още с първата атака, в която бе замесен, успя да се разпише.

Неговият гол обаче не бе достатъчен на Юве за успеха, защото италианците направиха равенство 1:1 в гостуването си на Виляреал от осминафиналите на турнира.

Със сигурност обаче акцентът на вечерта ще е 22-годишният Влахович, който с изявите си в последните месеци кара цяла Европа да говори за него.

След фурора с екипа на Фиорентина, той направи 70-милионен трансфер в Юве. Успя да вкара само 12 минути след първия си мач за Старата госпожа в първенството, а дебютът му в Шампионска лига бе още по-впечатляващ.

Още при първата атака за гостите Данило опита дълъг пас напред, който Душан Влахович овладя на гърди и с неудобния си десен крак прати във вратата на Виляреал. А часовникът показа точно 32 секунди от началото на мача. Видео от мача вижте на MAXSport.live.

Но тези секунди бяха единственото хубаво нещо в играта на Ювентус през целия двубой.

Снимка: Getty images

Изненадващо или не, Виляреал бе по-добрият тим през цялата среща. Испанците изобщо не се смутиха от кошмарното начало, като притиснаха далеч по-именития си съперник и през цялото време търсеха гола.

След греда и редица пропуски, сред които един на Данжума от доста чиста ситауция, "жълтата подводница" успя да изравни в 66-ата минута.

Тогава етиен Капу пусна доста хитър пас, който Дани Парехо засече директно от въздуха и прати във вратата за заслужено 1:1.

Освен гола, Ювентус имаше само още един точен удар в мача, който отново бе на Влахович от далечна дистанция.

А Вилярел заслужи своето изравняване и с оглед показаното, в никакъв случай няма да е аутсайдер в реванша на 16 март.

Головете на чужд терен вече нямат значение, така че Ювентус и Виляреал ще влязат в реванша от абсолютно равни стартови позиции.