Домакините ни поведоха с гол в края на първото полувреме, но с късен гол на резервата Валери Божинов стигнахме до равния резултат при дебюта на новия национален селекционер Любослав Пенев.

"Добър първи мач на Любо Пенев и на младите момчета. Мисля, че се хареса и на публиката. Хубав мач. Би трябвало това да е новото начало – с новия треньор", каза Боби Михайлов след края на срещата.

"Очевидно създадохме доста положения и дано да реализираме повече в следващите мачове. Второто полувреме ни беше доста по-силно. Може би те се прибраха, може би ги изненадахме", добави той мнението си за показаното на терена.

Президентът на БФС даде повече яснота и около евентуалната следваща приятелска среща на "лъвовете".

"Преговаряме за втора контрола. Любо иска да направим", сподели Михайлов, цитиран от Novsport.