Старши треньорът ни Камило Плачи заложи на следния стартов състав: Георги Братоев, Цветан Соколов, Тодор Алексиев, Тодор Скримов, Виктор Йосифов, Стоян Самунев и Мартин Божилов (либеро).

След първия гейм Плачи и наставникът на гостите Флавио Гулинели се договориха след всяко разиграване да бъде пускана в игра нова топка от помощник-треньорите.

В началото на третия гейм настъпиха първите промени в състава ни като Станислав Петков замени Скримов, а Светослав Гоцев зае мястото на Самунев.

В четвъртата част Георги Братоев отстъпи мястото си на Иван Станев, Данаил Милушев замени Соколов, а Борислав Апостолов - Йосифов. В средата на гейма Станев получи травма в коляното и се наложи Братоев да се върне в игра. Португалците спечелиха гейма и така се фиксира крайното 3:1.

В петък и събота са официалните контроли с този съперник. Мачовете са от 17,30 ч в "Христо Ботев" и ще бъдат открити за фенове и медии. Входът е свободен, информира ТопСпорт.