Пред препълнените трибуни на зала "Арена Армеец" българските волейболисти изиграха страхотен мач, в който доминираха през по-голямата част и след страхотно себераздаване успяха да спечелят по категоричен начин.

Проследете всичко случило се в срещата в подробности:

България затвори мача в третия гейм при резултат 25:16.

Резултата е 22:14 в полза на България. Нашите момчета имат реалната възможност да победят аржентинците с 3:0 гейма.

Българските волейболисти показват страхотна дисциплина и концентрация, като при първото техническо прекъсване резултата е 16:9 в наша полза.

При първия тайм-аут в третия гейм резултата е 8:5 в полза на България.

Аржентина сервира.

Начало на трети гейм.

България спечели и втория гейм - 2:0. След като губеше през почти целия гейм, националите ни успяха да обърнат резултата и да спечелят с 25:21 точки.

При третия тайм аут във втория гейм, Аржентина води с 20:21.

България успя да обърне Аржентина - 20:19.

При второто техническо прекъсване резултата е 12:16 в полза на Аржентина.

Аржентина продължава да държи две точки разлика - 10:12.

При първото техническо прекъсване резултата е 6:8 в полза на Аржентина.

България сервира във втория гейм.

Начало на втори гейм.

България спечели първия гейм при резултат 25:18. Успешният сервиз и агресивната игра по крилата донесоха успеха на българите.

Аржентина успя да заличи пасива до 20:16 точки в полза на България.

Резултата е 16:7 точки в полза на България. Момчетата на Камило Плачи показват завидна концентрация, като почти не позволяват на съперника да ги затрудни.

При третото техническо прекъсване резултата е 11:5 в полза на България.

При второто прекъсване на мача България води с 8:4 точки в първия гейм.

Резултата в момента е 7:3 в полза на България.

България води с 4:1 точки. Нашите момчета показват доста агресивна игра.