Въпреки, че "селесао" попадна в една група с Хърватия, Мексико и Камерун, специалистът обяви, че се радва, че не са попаднали в една група с Англия, Италия и Уругвай.

"Доволен съм. Англия, Италия и Уругвай - това е тежка група, а ние не сме в нея! Започваме срещу европейски отбор, а точно това исках. След това играем срещу латиноамерикански тим и завършваме с Камерун. Мисля, че програмата ни устройва", заяви Сколари, цитиран от ТопСпорт.