"Червените" изиграха много силно първо полувреме и заслужено спечелиха трите точки, предаде "Фокус".

Първи до гол обаче стигнаха домакините. В 16-ата минута Ямуков подаде към Деян Христов и вторият се разписа от около 30 метра във вратата на Чавдаров. Малко преди това и Петър Стоянов можеше да вкара гол, но ударът му срещна напречната греда.

В 55-ата минута Джузепе Акуаро възстанови първоначалното равенство, след като бе точен с глава – 1:1.

Три минути по-късно Александър Тонев изведе гостите напред с удар по земята от границата на наказателното поле. Само две минути по-късно ирландецът Килиън Шеридън вкара трети гол във вратата на Георгиев, след удар с глава от 6 – 7 метра.

До края темпото на игра спадна и до нов гол не се стигна.

В класирането ЦСКА се изкачи до 8-мо място със 7 т., докато ОФК Сливен заема 14-ата позиция с 3 т., но и мач по-малко.