Манчестър Юнайтед изигра втори пореден силен мач под ръководството на временния си мениджър Оле Гунар Солскяр.

"Червените дяволи" постигнаха очакван успех с 3:1 над опашкаря Хъдърсфийлд на "Олд Трафорд" в среща, в която блестя Пол Погба.

Французинът отново показа амбицията си да играе футбол след уволнението на Жозе Моуриньо и вкара две попадения в двубоя.

Той обаче започна с добро голово положение пред гостите, но Теранс Конголо направи голям пропуск от непосредствена близост.

Юнайтед поведе в 28-та минута. След изпълнение на ъглов удар топката щастливо стигна до Неманя Матич, който отбеляза втория си гол за "червените дяволи" във Висшата лига.

В 61-та минута Давид Де Хея направи ново изумително спасяване и спаси аванса на своите.

Второто полувреме обаче бе белязано от шоу на Погба. Французинът направи 2:0 в 64-та минута след находчива асистенция на Андер Ерера, а в 78-та минута оформи класическия резултат с точен изстрел от границата на наказателното поле.

Хъдърсфийлд успя да върне един гол секунди преди каря, когато Стив Мюние отклони с глава за Занка. Последният не сгеши отблизо - 1:3.

Юнайтед вече има 32 точки и остава нна шестата позиция в класирането. Хъдърсфийлд е последен с 10 точки.