"Армейците" спечелиха първата среща в Разград с 2:1 и така си извоюваха участието на осминафинал в състезанието. Срещата днес в София обаче бе доста нервна, а феновете на ЦСКА не пропуснаха от трибуните да отправят скандирания против премиера Бойко Борисов и ръководството на БФС.

Още в 18-ата минута Нджонго Присо от тима на домакините бе изгонен след удар в лицето на Кайсара. Независимо от дефицита, ЦСКА се защитаваше добре и нямаше особени опасности пред вратата на Черни до почивката.

През второто полувреме десният фланг на ЦСКА се активизира и на няколко пъти пробиви направи Мишел Платини. При един такъв на Иван Бандаловски Кейсара получи втория си жълт картон и остави Лудогорец с 10 души 20 минути преди края.

В 78-ата минута Лудогорец все пак откри резултата след попадение на Гъргоров, но "червените" удържаха минималната загуба и детронираха носителя на трофея, съобщи БГНЕС.

Ивайло Петев: Играхме добре, жалко че отпаднахме

Стойчо: Изнесохме тактическа лекция на Лудогорец