БГНЕС
Петър Хубчев: Благодаря на момчетата, радостта е голяма
Старши треньорът на Берое Петър Хубчев трудно намираше думи след триумфа на неговия отбор в турнира за Купата на България.
"Това е един от върховете. Това е показател за една сериозна работа, но преди всичко благодаря на момчетата. Рано е за обещания, сега да се порадваме на успеха", заяви специалистът.
"Стойността е много голяма, защото победихме Левски. Ние не се заблуждаваме, защото знаем какви футболисти имаме. Нека сега да празнуваме, после ще видим", допълни Хубчев, цитиран от Гонг.