Проследете мача в подробности:

Край на мача.

Втора дузпа за "Слован" след нарушение на Владислав Стоянов. Халенар се засилва....Гол.

Халинар изравни резултата след силен изстрел от 25 метра.

Ерик Грендел получава втори жълт и съответно червен картон за грубо нарушение срещу Светослав Дяков. "Лудогорец" ще довърши мача с човек повече.

Дузпа в полза на "Слован" за нарушение срещу Кладовски. Владислав Стоянов спаси дузпата.

Гооооооол! Теро Мантула откри резултата за "Лудогорец".

"Слован" бе близо до гол. Футболист на домакините проби по левия фланг, навлезе в наказателното поле и върна топката на границата, където Мешжарос отправи изстрел, който мина над напречната греда.

Начало на второто полувреме. Играта е сравнително по-оживена, като домакините опитват да пресират "Лудогорец". Българският отбор стои добре в защита и играе добре в средата на терена.

Край на първото полувреме. Двата отбора се оттеглят на почивка при резултат 0:0, като домакините от Братислава бяха по-близо до отбелязването на гол, но само намесата на Владислав Стоянов предотврати резултата да бъде открит.

Тече 20-а минута, а двата отбора играят доста равностойно, като топката се разиграва предимно в средата на терена. Футболистите на "Слован" играят по-грубо от българските си съперници и играта е накъсана.