"Сините" се наложиха с минималното 1:0 над шампиона на страната в Разград.

"Спокойно мога да кажа, че това е най-силният ни мач, откакто съм поел отбора, не личеше че сме гости, всички играчи бяха безупречни - изиграха добър мач", сподели треньорът.

"Създадохме доста чисти положения, образуваха се мелета, удариха те в края една греда, но все пак имахме положения. Не желая да коментирам съдийството и днес няма да го направя."

"Казах преди мача, че след като сме аутсайдери, нека да бъдем такива. Колкото до мълчанието, не сме си обули памперсите, а просто предпочетохме да не говорим, защото винаги се вади контекста от казаното и това е негатив за отбора", коментира още Тони Здравков, цитиран от Гонг.