"Доволни сме от резултата. Играхме добре. Можехме да вкараме още голове. Не съжалявам, че аз не се разписах. Това не е от значение. Важно е да бием. Има още един мач. В Краков трябва отново да се поздравим с успеха. За мен всеки двубой е еднакъв. Радвам се, че спечелихме на този стадион", заяви след последния съдийски сигнал Генков, цитиран от ТопСпорт.