Крис Бош реализира 35 точки, 17 от които в последната четвърт, а ЛеБрон Джеймс вкара 18 точки на бившия си отбор за успеха. За Кливлънд номер 1 в драфта на новаците за миналия сезон Кайри Ървинг завърши със 17 точки.

Орландо разби домакина Индиана със 102:83 и се изравни по показатели с третия на Изток Филаделфия. Райън Андерсън завърши с 24 точки и 8 борби за победата, а Дуайт Хауърд наниза 14 точки и стана най-резултатният играч в историята на клуба. Дани Грейнджър и Рой Хилбърт вкараха по 16 точки за Индиана.

ЛаМаркъс Олдридж отбеляза 23 точки и помогна за победата на Портлънд над Мемфис с 97:84 като домакин. О Джей Майо вкара 20 точки за гостите, които прекъснаха серия от седем поредни победи.

Андреа Барняни се завърна след контузия с 36 точки при успеха на Торонто над домакина Финикс с 99:96. Барняни наниза 27 точки през второто полувреме, а Леандро Барбоса добави 19 точки за гостите, които прекъснаха поредица от осем загуби в лигата, като спечелиха във Финикс за първи път от осем години след 14 последователни поражения. Марцин Гортат беше най-добър за домакините с 21 точки и 12 борби.

Ню йорк прекъсна серия от шест поредни загуби след 111:78 в залата на Шарлът. Тайсън Чандлър завърши с 20 точки и 17 борби срещу бившия си отбор, а Амар Студъмайър допринесе с 18 точки и 8 борби за успеха. Кемба Уокър с 22 точки беше най-полезен за Шарлът, който допусна пета поредна загуба, предаде БТА.