Като гости на Берое в Стара Загора съставът на "сините" баскетболистки се наложи с 66:57 и вече има 7 победи и 7 загуби. С този актив те задминаха Монтана 2003, които загубиха от Дунав в Русе и останаха четвърти.

В следващия кръг на 19 януари (събота) Левски приема Рилски спортист, а началният час на този мач бе променен за 14:00.

Левски изигра едно силно първо полувреме, след което натрупа аванс от 16 точки – 45:29. През второто полувреме усилията на баскетболистките на Стефан Михайлов стигнаха само до задържане на преднината си и постигане на една рутинна победа – 66:57 краен резултат за Левски.

Всички баскетболистки на "сините" влязоха в игра, а най-резултатна в мача бе Радослава Бъчварова с нейните 18 точки. Шарел Алън отново бе много полезна като добави 13 точки и 5 борби, а Нели Пашева получи повече време от Стефан Михайлов и се отчете с 12 точки, предаде БГНЕС.