Иванов игра 20 минути и записа 11 точки и 10 борби. След този успех литовците остават на 6-о място в група "А" с 6 победи и 6 загуби.

Загуба в италианското първенство допусна Авелино с Калоян Иванов в състава си. Тимът отстъпи пред Монтегранаро със 71:95 точки. Иванов бе титуляр, игра 31 минути и завърши с 12 точки и 8 борби. Авелино е на 14-а позиция в класирането с 4 победи и 12 загубиб предаде БГНЕС.

Манреса записа трета победата за сезона в Испания. Отборът, в който играе Александър Янев, спечели срещу гостуващия Блусенс Монбус с 83:69 точки. Янев бе титуляр и за 26 минути приключи с 3 точки и 4 борби. Манреса има 3 успеха и 15 поражения и дели последното място с Лагун Аро.

Александър Груев и Сибиу претърпяха загуба в поредния кръг на румънското първенство. Сибиу отстъпиха пред Орадеа със 76:83 точки и е на 10-то място с 8 успеха и 10 поражения. Груев бе титуляр и се отличи с 21 точки, 4 асистенции и 3 борби за 32 минути.

Екатерина Димитрова игра 22 минути при загубата на Шарлевил с 56:67 точки от Ланд в мач от 17-ия кръг на френското баскетболно първенство за жени. Българката беше титуляр и записа 7 точки, 2 борби, 3 асистенции и 4 отнети топки. Шарлевил е на 10-то място в класирането с 6 победи и 11 поражения.