"Белите" отстраниха Миньор Перник след загуба с 0:1 в София, а заралии се справиха и като гост с Пирин Гоце Делчев, побеждавайки с 3:1. Елио Мартинс откри резултата на стадиона в Гоце Делчев с попадението си в 19-ата минута, а в продължението на първото полувреме Георги Андонов направи 2:0, предаде БГНЕС.

Джоман в 65-ата минута покачи на 3:0 в полза на Берое, а в Веселин Марчев успя само да вкара почетен гол за домакините в 73-ата минута. Отборът от Стара Загора, който бе спечелил първата среща на своя стадион с 1:0, в крайна сметка продължава на полуфиналите с общ резултат 4:1.

Славия направи слаб мач в домакинството си на Миньор Перник и загуби срещата в "Овча купел" с 0:1 след гол на Окечукво в 88-ата минута. "Белите" обаче бяха спечелили с 5:2 в Перник и също както Локомотив София и Берое ще чакат жребия утре.