Двубоят от 23-ия кръг на Висшата лига се игра пред 73 933 зрители на "Олд Трафорд".
И четирите попадения за "червените дяволи" реализира Уейн Рууни, като за последното му асистира Митко.
 Бербатов резерва срещу Хъл Сити
Сър Алекс остави Бербо на пейката в домакинството на "тигрите", пускайки титуляри в атака Уейн Рууни и Майкъл Оуен.
Митко се появи на терена в 72-ата минута, заменяйки Оуен, но до края не успя да се разпише.
Както е известно, капитанът на българския национален отбор вкара третото попадение за "червените дяволи" при гостуването на Хъл Сити на 27 декември, спечелено от Юнайтед с 3:1.
Над всички в днешната среща бе Уейн Рууни, разписал се в 8-ата минута, 83-ата и 86-ата и 93-ата.
Така английският национал вече има 20 попадения на сметката си от началото на сезона, като 19 от тях са във Висшата лига.
С прибавените три точки Бербо и компания събраха 50 в актива си от 23 изиграни мача.
Така Манчестър Юнайтед временно оглавява класирането, оставяйки на 2 точки зад себе си Арсенал и Челси.
"Топчиите" обаче са с 22 срещи, а "сините" от Лондон имат 21.