"Червените" се окичиха със златните медали след минимален успех с 1:0 над тима на Славия на националния стадион "Васил Левски".

"Много се радвам, трофеят е за всички тук – фенове, ръководители и футболисти", каза лаконично щастливият Радуканов веднага след края на двубоя.

Вижте видео от изказването на Милен Радуканов