Кокала сподели, че няма кого да обвинява за поражението, но съжалява, че тимът му не е успял да зарадва привържениците, дошли да подкрепят "белите" на националния стадион "Васил Левски".

"До гола мача вървеше добре за нас, стояхме добре, една нелепа грешка и ни поведоха. До края имахме едно чисто положение, можехме да изравним.", изказа своето мнение мениджъра.

"Стана добър мач, имаше заряд, имаше всичко, жалко, че загубихме. Не можахме да се вдигнем второто полувреме, въпреки че направихме три промени и обърнахме играта. Вкараха ни смешен гол, топката трябваше да бъде изчистена в тъч", смята наставника на загубилите "слависти".

Вижте видео от изказването на Емил Велев