Това се случи преди началото на мача от 30-ия кръг в "А" група между "сините" и Монтана в София.

36-годишния полузащитник получи плакета от спортният директор на "сините" Георги Иванов.

Феновете в Сектор Б пък опънаха плакат: "Сашо, винаги ще имаш място в Сектор Б"

Преди началото на срещата вестник "Меридиан Мач" награди нападателя на столичани Гара Дембеле за най-добър футболист в българското първенство, информира Гонг.