Михайлов: Тези резултати са нормални, момчетата се развиха
Президентът на Българския футболен съюз Борислав Михайлов изрази задоволството си от изразителната победа на България над Малта с 6:0.
Ръководителят заяви, че добрите резултати на "лъвовете" в последните мачове са нормални, тъй като много от момчетата са се развили през последните години.
"Благодаря, че сте тук, много добър мач. Много съм доволен. Не е лесно да победиш, когото и да е, а ние постигнахме изразителен успех с 6:0", започна Михайлов.
"В Дания ще е по-тежко, може би ще е като тук студено. Картонът на Йордан Минев, който бе лек, ще го извади за следващия мач", каза още четвъртият в света.
"Радослав Димитров заслужава голяма похвала. Това е наистина нещо уникално. Момчетата играха мача, както искаха треньорите на този терен и на този студ", обясни президентът.
"Много момчета се развиха много добре с годините. Със сигурност на всички им се иска да играят на Световно, всичко, което се иска от треньорите, е осигурено. Има добър колектив. Ние гледаме нашия отбор. От мен, каквото зависи, всичко е направено. Нямаше как теренът да е по-добър, това не е наша работа. Ние плащаме наем. Никой не очакваше такъв сняг. Това го няма никъде - национален отбор да плаща наем за стадиона“, завърши Михайлов, цитиран от Гонг.
България разпиля Малта, Тонев с хеттрик (снимки)