Съсипаният Бербо отива в Рома?
Българският нападател Димитър Бербатов може да стане част от новата Рома, твърди в днешния си брой вестник "Стандарт", цитиран от ТопСпорт.
Според изданието новите американски милиардери, които официално придобиха мажоритарния дял от клуба са поставили титлата в Серия "А" като основен приоритет през следващата година.
Чу се дори, че снощи Емил Данчев е бил в Рим. Бербатов му дал зелена светлина за преговори след унищожителните критики след загубата 0:1 от "Ман Сити" в полуфинала за купата.
Според информации от английските медиите Бербо бил съсипан след двата пропуска, които направи срещу Сити.
"Дори съпругата на Хари Реднап (б.р. - мениджър на Тотнъм) щеше да вкара второто положение", присмя се на българина най-авторитетният футболен сайт Goal.com.
Бербо в идеалния отбор на Англия, Бейл е №1
В Англия: Манчни пожела Бербатов в Сити?