“Чувството е уникално. Първия полусезон бе тежък, но общо взето нещата се получиха добре”, бяха първите думи на Делев.

“Исках да спечеля нещо с ЦСКА и изпълних желанието си”, добави футболистът на ЦСКА.

“Засега оставам в ЦСКА., След последния мач ще говоря”, каза още Спас Делев, цитиран от Гонг.