БГНЕС
Кривия получи плакет от Левски
Футболистът на Левски - Александър Александров, получи почетен плакет от клуба по повод края на неговата футболна кариера в Левски.
Това се случи преди началото на мача от 30-ия кръг в "А" група между "сините" и Монтана в София.
36-годишния полузащитник получи плакета от спортният директор на "сините" Георги Иванов.
Феновете в Сектор Б пък опънаха плакат: "Сашо, винаги ще имаш място в Сектор Б"
Преди началото на срещата вестник "Меридиан Мач" награди нападателя на столичани Гара Дембеле за най-добър футболист в българското първенство, информира Гонг.
Днес, повече от всякога, независимата журналистика има нужда от вас. В мисията си да предоставяме обективни, достоверни и навременни новини разчитаме на вашата подкрепа.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
Вашето дарение от всякакъв размер и по всяко време означава много за нас.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
Вашето дарение от всякакъв размер и по всяко време означава много за нас.
Скъпи читатели,
Днес, повече от всякога, независимата журналистика има нужда от вас.В мисията си да предоставяме обективни, достоверни и навременни новини разчитаме на вашата подкрепа.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
Днес, повече от всякога, независимата журналистика има нужда от вас. В мисията си да предоставяме обективни, достоверни и навременни новини разчитаме на вашата подкрепа.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
Вашето дарение от всякакъв размер и по всяко време означава много за нас.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
Вашето дарение от всякакъв размер и по всяко време означава много за нас.
Скъпи читатели,
Днес, повече от всякога, независимата журналистика има нужда от вас.В мисията си да предоставяме обективни, достоверни и навременни новини разчитаме на вашата подкрепа.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
ИЗБРАНО