Шампионите продължават да нямат загуба в редовния сезон на първенството от 6 февруари 2010 година и днес записаха девети пореден успех от началото на настоящия шампионат.

"Сините" започнаха добре мача и водеха с 20:19 след първата четвъртина, но в последствие загубиха следващите три четвъртини, записвайки второ поражение за сезона, след като преди това бяха паднали отново от шампионите в Правец през октомври. Тенчо Банев и Веселин Веселинов вкараха по 13 точки за победителите, Тодор Стойков добави 12 точки, предаде БГНЕС.

Васил Евтимов се отличи с 11 точки и 15 борби за Левски, Арън Харпър пък вкара 14 точки. Останалите мачове от кръга са в събота, като Рилски спортист приема у дома Ямбол, Евроинс Черно море е домакин на Черноморец, а Балкан гостува на Спартак Плевен.