"Отиваме в Загреб и ги бием. Ако играем нашата си игра съм сигурен, че няма от какво да се притесняваме. Иначе съдията повлия на изхода на мача. Той очевидно подкрепи Динамо, като не отсъди фаул срещу вратаря при изравнителния гол в края", сподели Минев, цитиран от Novsport.
ИЗБРАНО