"Сините" поведоха с 1:0 още във 2-та минута на срещата, която се игра в квартал "Овча Купел". Играчите на Ратко Достанич направиха страхотна контраатака, като топката мина последователно през Жоазиньо, Тасевски и Бардон, а последният с плътен шут не сгреши и прати кълбото в мрежата на Господинов.
Джунейт Яшар пък можеше да изравни в 21-та минута, но Петков изби с последни сили неговия шут от около 30 метра в корнер. В 45-та минута, Зе Соарес напредна в наказателното поле на "белите" и с хитро изпълнение увеличи на 2:0 за гостите. Славия намали на 1:2 в 80-та минута, когато Жуниор се измъкна от отбраната на Левски и прехвърли Георги Петков.
Влезлият като резерва Николай Димитров обаче оформи крайното 3:1 с далечен удар в 90-та минута и така донесе третата победа за Левски от началото на новия сезон.