Както и в мача на "Сан Сиро", Уейн Рууни заби два гола за червените дяволи, за които сега се разписа дори и вечно тичащият по терена кореец Джи-Сунг Парк, преди Дарън Флетчър да забие четвъртото попадение.
Българският национал Димитър Бербатов започна мача като резерва и влезе в игра на мястото на героя на вечерта Рууни в 66-ата минута при резултат 3:0.
На пейката остана и юношата на Юнайтед Дейвид Бекъм, който за първи път в кариерата си стъпи на Олд Трафорд с екипа на друг отбор.
Той се появи на терена в 64-ата минута под бурните аплодисменти на феновете, които и в този двубой протестираха срещу американските собственици на тима.
Уейн Рууни откри с глава в 13-ата минута след отлично центриране на капитана Гари Невил отдясно.
В първата минута на второто полувреме Уейн Рууни вкара и 30-ия си гол от началото на сезона след пас на Нани отляво.
В 59-ата минута ветеранът Пол Скоулс подаде на Парк, който хладнокръвно покачи на 3:0 от малък ъгъл.
Явно придобилият повече самочувствие кореец намери перфектно на Дарън Флетчър за отбраната на Милан и той с глава фиксира крайното 4:0.
Манчестър Юнайтед очаква жребия за четвъртфиналите в Шампионската лига на 19 март, докато за Милан остава да чака нови добри дни в наистина славната си история.