Витоша и Етър завършиха наравно 1:1 на стадиона в Бистрица в първата неделна среща от 24-ия кръг на българския футболен шампионат.

Бистричани остават без победа пре 2019 година, но бяха доволни от равенството, въпреки че изпуснаха аванс, който извоюваха с дузпа през първото полувреме.

Етър отново остана недоволен от съдиите заради отсъждането на Николай Йорданов в 26-та минута. Вратарят Христо Иванов изпусна топката в наказателното поле и събори Георги Купенов, а реферът посочи бялата точка.

Кристиян Кочилов застана зад топката и даде аванс на домакините. Етър обаче изравни в 66-та минута, когато Флорент Боджадж потвърди головата форма, в която се намира през тази година.

С точката, която завоюва Витоша остава на 11-а позиция с актив от 22 пункта. Етър е седми с 37 - на три зад шестия Черно море.